Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 85° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| variant | (2.8mm)(C) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 20m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS kimene
22.681 Ft
(17.859 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16K0T-LXTS (2.8mm) 5 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; kétirányú audio; fény- és
22.869 Ft
(18.007 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19D0T-LXTS (2.8mm) 2 MP fix mini THD csőkamera; IR/láthatófény; kétirányú audio; han
22.427 Ft
(17.659 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3FS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
26.331 Ft
(20.733 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD motoros zoom EXIR csőkamera; 12VDC/PoC
48.030 Ft
(37.819 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17D0T-IT3FS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3F(2.8mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, Value, 4 in 1, EXIR 4
26.711 Ft
(21.032 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITPFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; koax audi
16.580 Ft
(13.055 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16D0T-ITPF (3.6mm)(C) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
11.289 Ft
(8.889 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITE (3.6mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, Value, PoC, EXIR 20m
26.085 Ft
(20.539 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17K0T-LFS (2.8mm) 5 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet;
24.136 Ft
(19.005 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DFT-F (3.6mm) 2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; OSD menüvel
43.172 Ft
(33.994 Ft + ÁFA)