Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Kifutó |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 83° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Fókusztávolság | 3,6mm |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE16U7T-ITF (3.6mm) 8 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel
43.132 Ft
(33.962 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DF3T-FS(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, ColorVu, 4 in 1, mikrofon
43.216 Ft
(34.028 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12DFT-F28 (2.8mm) 2 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; OSD menüvel
43.216 Ft
(34.028 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
EQUIP EQUIP119352 HDMI 1.4 kábel; apa/apa; 3D; 4K/30 Hz; Dolby TrueHD; 1,8 m
1.125 Ft
(886 Ft + ÁFA)