Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Zoom | 5x |
| Vízszintes látószög | 26° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| variant | (2.7-13.5mm)(C) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,7-13,5mm |
| Zoom | 5x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 26 ° - 95 ° |
| Függőleges látószög | 20 ° - 72 ° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| Fogyasztás | 8.7 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 40m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE12KF3T-LE (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; IR/láthatófény; PoC
47.796 Ft
(37.635 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE10HFT-E(2.8mm) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, ColorVu, PoC, 20m Fehér LED
48.843 Ft
(38.459 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE19K0T-LXTSZ (2.7-13.5mm) 5 MP THD motoros zoom csőkamera; IR/láthatófény; kétirányú
46.835 Ft
(36.878 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
WALISEC WS-HDVB03AC HDVB03AC BNC-UTP átalakító/balun, max 5MP, 2db/csomag, AHD/CVI/TVI kamerákhoz
1.957 Ft
(1.541 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7108HQHI-M1/S (E) 8 csatornás AcuSense THD DVR; 5MP lite@12fps, 4MP lite@15fps, 1080p@
72.573 Ft
(57.144 Ft + ÁFA)