Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 25m |
| Vízszintes látószög | 79° |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm)(O-STD)(C) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 25 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 79 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Koax audio támogatás | Nem |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 2.2 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE16D0T-ITF (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.621 Ft
(9.938 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16D0T-ITF(2.8mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, Value, 4 in 1, 30m IR
13.766 Ft
(10.839 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1127G0(2.8mm)(C) IP, Dómkamera, 2 MP, Fix objektív
50.396 Ft
(39.682 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
36.166 Ft
(28.477 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1023G2-LIU (4mm) 2 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)