Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 25m |
| Vízszintes látószög | 85° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 25 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 85 ° |
| Függőleges látószög | 63 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 3.7 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 25m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE17D0T-IT5F (3.6mm) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
16.706 Ft
(13.154 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16G0T-LFS (2.8mm) 3 MP fix mini THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
16.093 Ft
(12.672 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON SD1812 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1.5A; 18W
4.044 Ft
(3.184 Ft + ÁFA)
WALISEC WS-HDVP33FT-CU BNC+DC táp kábel 10m, HD kamerákhoz, fekete
2.031 Ft
(1.599 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7204HQHI-M1/XT/4A+4/1ALM 4 csatornás AcuSense THD DVR; 5MP lite@12fps, 1080p@15fps, 72
61.471 Ft
(48.402 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST1000VX013 SkyHawk; 1 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
45.375 Ft
(35.728 Ft + ÁFA)
WALISEC WS-HDVB03AC HDVB03AC BNC-UTP átalakító/balun, max 5MP, 2db/csomag, AHD/CVI/TVI kamerákhoz
1.957 Ft
(1.541 Ft + ÁFA)