Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 153 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 150m |
| Zoom | 32x |
| Vízszintes látószög | 2° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| variant | (32X/4)(S5) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 2*1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 150 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre vagy süllyeszthető |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 153 mm |
| Zoom | 32x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 2 ° - 58 ° |
| Függőleges látószög | 1 ° - 34 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Fogyasztás | 60 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2ST5C425MWG-EW/26(PA)(F0) IP, TandemVu PTZ kamera,4MP, Mot.obj.,25x zoom, IR-Fehér LED
586.688 Ft
(461.959 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2SE7C144IW-AE(32X/4)(S5) TandemVu Smart link AcuSense IP panoráma+PTZ kamera; 4 MP; 32x
594.990 Ft
(468.496 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE7A432IW-AEB (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 32x zoom; 24 VAC/HiPoE; hang-/
535.353 Ft
(421.538 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3(C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE
116.502 Ft
(91.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4425IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 25x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4415IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 15x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A425IWG-E 4 MP IR EXIP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
316.535 Ft
(249.240 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A225IWG-E 2 MP EXIR IP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4215IW-DE (T5) 2 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera; 15x zoom; hang I/O; riasztás I/O
213.051 Ft
(167.757 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3/W (C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE; wifi
130.005 Ft
(102.366 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C200IWG/W(W)(2.8mm) 2 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
50.316 Ft -tól
(39.619 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400IWG/W(W)(2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
60.725 Ft
(47.815 Ft + ÁFA)