Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 5 mm - 75 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 100m |
| Zoom | 15x |
| Vízszintes látószög | 4° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| variant | (T5) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 100 m |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 15x optikai |
| Zoom | 15x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 4 ° - 55 ° |
| Függőleges látószög | 2 ° - 33 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Smart tracking | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 100m |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DE5225W-AE3 (T5) 2 MP AcuSense IP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; kon
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4225IW-DE (T5) 2 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera; 25x zoom; 12 VDC/PoE+; riasztás
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DF6A836XS-AELY (T2) 8 MP rendszámolvasó IP PTZ dómkamera; 36x zoom; 24 VAC/HiPoE
269.039 Ft
(211.842 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2046G2H-I2U/SL(2.8mm)(eF 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP csőkamera; mikrofon; fény- és
81.939 Ft
(64.519 Ft + ÁFA)
NESTRON NDS-1280ZJ-XS Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
3.797 Ft -tól
(2.990 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3T0506HP 6 portos ipari Gbit PoE switch ; 3 PoE+ / 1 HiPoE+ / 2 SFP uplink port; nem me
28.050 Ft
(22.087 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)