Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.001lux |
| Fókusztávolság | 5 mm - 75 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 100m |
| Zoom | 15x |
| Vízszintes látószög | 4° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| variant | (T5) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 100 m |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 15x optikai |
| Zoom | 15x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 4 ° - 57 ° |
| Függőleges látószög | 2 ° - 34 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Smart tracking | nincs |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| IR megvilágítás | 100m |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2SE3C410MWG-E/14 (2.8mm) TandemVu IP PTZ kamera; 2x4 MP; 10x zoom
223.563 Ft
(176.034 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2SE3C404MWG-E/14 (2.8mm) TandemVu IP PTZ kamera; 2x4 MP; 4x zoom
174.955 Ft
(137.760 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE3404W-DE (T5) 4 MP mini IP PTZ dómkamera; 4x zoom; hang I/O; riasztás I/O
171.641 Ft
(135.150 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
KINGSTON SDCS2/128GB 128GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U1; V10; adapterrel
8.997 Ft
(7.084 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12mm) IP, Csőkamera, 4MP, Motoros zoom, Easy IP Lite+ , Pro-Eco
90.259 Ft
(71.070 Ft + ÁFA)