Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m/30 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Vízszintes látószög | 94 ° |
| Függőleges látószög | 49 ° |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10.5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +40°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 30m |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (4mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/hangs
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE1C200IW-D3/W(F1)(S7) 2 MP beltéri IR IP PT dómkamera; mikrofon; hangszóró; wifi
60.113 Ft
(47.333 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE1C200IW-D3(F1)(S7) 2 MP beltéri IR IP PT dómkamera; mikrofon; hangszóró
60.113 Ft
(47.333 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1127G2H-LIU (2.8mm) 2 MP fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
39.781 Ft
(31.324 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMCS-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel;
11.326 Ft
(8.918 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1505P-EI 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 RJ45 uplink port; menedzselhető
21.034 Ft
(16.562 Ft + ÁFA)