Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 120 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 200m |
| Zoom | 25x |
| Vízszintes látószög | 3° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| variant | (T5) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 200 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | Speciális |
| Zoom | 25x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Vízszintes látószög | 3 ° - 51 ° |
| Függőleges látószög | 2 ° - 29 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Auto Tracking | Igen |
| Smart tracking | Smart Tracking 2.0 |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 24 VAC/HiPoE |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| Fogyasztás | 42 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Kamera kivitel | PTZ |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | Normál |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| Riasztás ki/bemenet | Van |
| SD kártya | Van |
| IR megvilágítás | 200m |
| Analitika | HIK Acusense |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DE5232W-AE (T5) 2 MP AcuSense WDR IP PTZ dómkamera; 32x zoom; hang I/O; riasztás I/O;
407.493 Ft
(320.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE7232IW-AE(B) 2 MP IR IP PTZ dómkamera; 32x zoom; 24 VAC/HiPoE
418.321 Ft
(329.387 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE5232W-AE3 (T5) 2 MP AcuSense WDR IP PTZ dómkamera; 32x zoom; hang I/O; riasztás I/O
378.332 Ft
(297.899 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3(C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE
116.502 Ft
(91.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4425IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 25x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4415IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 15x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
266.562 Ft
(209.891 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A425IWG-E 4 MP IR EXIP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
316.535 Ft
(249.240 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4A225IWG-E 2 MP EXIR IP PTZ dómkamera; 25x zoom; hang I/O; riasztás I/O; 12 VDC/PoE
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4215IW-DE (T5) 2 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera; 15x zoom; hang I/O; riasztás I/O
213.051 Ft
(167.757 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3/W (C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE; wifi
130.005 Ft
(102.366 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C200IWG/W(W)(2.8mm) 2 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
50.316 Ft -tól
(39.619 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400IWG/W(W)(2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
60.725 Ft
(47.815 Ft + ÁFA)