Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0028 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | motoros |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 42 ° - 114 ° |
| Függőleges látószög | 24 ° - 59 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2747G2H-LIPTRZS2U/SL-B 4 MP ColorVu WDR motoros IP PTRZ dómkamera; IR/láthatófény; h
198.549 Ft
(156.338 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7D47G0-XS(2.8mm) IP, Dómkamera, 4MP, Fix objektív, IR és Fehér LED, 40m, SD, Hang,
185.095 Ft -tól
(145.744 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2747G2HT-LIZS(2.8-12mm)(eF) IP Dómkamera, 4MP, Motoros obj., 40m IR és fehér LED, SD
206.866 Ft
(162.887 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2163G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
81.173 Ft
(63.916 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1123G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2183G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
91.717 Ft
(72.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CV2141G2-IDW(2.8mm)(W) IP, Dómkamera, 4MP, Fix objektív, IR 30m, SD fogl., Kétirányú a
60.240 Ft
(47.433 Ft + ÁFA)