Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 96 ° |
| Függőleges látószög | 52 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikro
54.976 Ft
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G0-I(2.8mm)(C) IP, Dómkamera, 4 MP, Fix objektív, IR 30m
56.863 Ft
(44.774 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3161G2-LIUF (2.8mm) IP, Dóm kamera, 6MP, Fix objektív IR-Fehér LED 30m, SD fogl., mi
58.113 Ft
(45.758 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikro
54.976 Ft
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1552P-SI 52 portos Gbit PoE switch ; 48 PoE +/ 2 RJ45 + 2 SFP uplink port; smart mene
256.144 Ft
(201.688 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7764NI-M4 64 csatornás NVR; 400/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
633.745 Ft
(499.012 Ft + ÁFA)