Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm)(eF) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 40m |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztos | Igen |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD3746G3T-LIZSUY(2.7-13.5mm)(eF) IP, Dómkamera, 4MP, Motoros obj., IR-Fehér LED 40m,Be
355.535 Ft
(279.949 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2767G2HT-LIZS(2.8-12)(eF 6 MP ColorVu WDR motoros IP dómkamera; IR/láthatófény; hang
233.661 Ft
(183.985 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7616NI-Q2/16P (D) 16 csatornás PoE NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
200.392 Ft
(157.789 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)