Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(W) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 30m |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Felhasználás | Wi-Fi |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 00000Nincs |
| WiFi | WiFi |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIUF (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mi
60.761 Ft
(47.843 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
60.761 Ft
(47.843 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3161G2-LIUF (2.8mm) IP, Dóm kamera, 6MP, Fix objektív IR-Fehér LED 30m, SD fogl., mi
58.113 Ft
(45.758 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)