Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Képátmérő | 7 " |
| Kijelző típusa | TFT érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 1024 x 600 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 8 |
| Riasztás kimenet | |
| Hálózati portok száma | 1 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 6 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +55°C |
| Anyag | műanyag |
| variant | (Europe BV) |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH6350-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD érintő kijelző; 1024x600 felbont
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-WTE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600
75.965 Ft
(59.815 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KD8003-IME1/NS (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; gomb nélkül; modul
74.381 Ft
(58.568 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-DIS Társasházi IP video-kaputelefon kijelzőegység
42.003 Ft
(33.073 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACW2/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; kétmodulos verzió; ro
45.781 Ft
(36.048 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (C) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
24.218 Ft
(19.069 Ft + ÁFA)