Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Változat | (B) |
| variant | (B) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Teljesítmény | 30 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON RFID-KFM-FF Beléptető kulcstartó tag; Mifare; fekete és fehér
277 Ft
(218 Ft + ÁFA)
KINGSTON SDCS2/256GB 256GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U3; V30; adapterrel
15.561 Ft
(12.253 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIUF (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépítet
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS604-S (C) Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KV8113-WME1+DS-KH6320-WTE1 + PoE
190.729 Ft
(150.180 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1323G2-IUF(2.8mm) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikro
41.128 Ft
(32.384 Ft + ÁFA)