Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 36 |
| Változat | (C) |
| variant | (C) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 45 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1127G2H-LIU (2.8mm) 2 MP fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
39.781 Ft
(31.324 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7604NXI-K1 (D) 4 csatornás AcuSense NVR; 40/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.003 Ft
(68.506 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST8000VX010 SkyHawk; 8 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra
107.818 Ft
(84.896 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/M (D) 4 csatornás NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burkolat
40.312 Ft
(31.742 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST1000VX013 SkyHawk; 1 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
45.375 Ft
(35.728 Ft + ÁFA)