Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Képátmérő | 4.3 " |
| Kijelző típusa | TFT érintőkijelző |
| Kijelző felbontása | 480 x 272 |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
| Anyag | műanyag |
| variant | (O-STD) |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD érintő kijelző; 1024x600 felbont
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KV8113-WME1/Flush (C) Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval;
90.485 Ft
(71.248 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV8213-WME1 (C) Kétlakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-meg
106.815 Ft
(84.106 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6000-E1 IP-kaputelefon beltéri egység; kijelző nélküli
23.768 Ft
(18.715 Ft + ÁFA)
NESTRON SD1812 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1.5A; 18W
4.044 Ft
(3.184 Ft + ÁFA)