Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (C) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 9 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 80 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
UBIQUITI USW-Flex-2.5G-5 UniFi Switch Flex Mini 2.5G, 5 ports
24.096 Ft
(18.973 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0508P-O 8 portos Gbit PoE switch ; 4 PoE+ / 4 RJ45; nem menedzselhető
23.228 Ft
(18.290 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0516R-O 16 portos switch; 10/100/1000M; nem menedzselhető
23.183 Ft
(18.254 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD8003-IME1/NS (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; gomb nélkül; modul
74.381 Ft
(58.568 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-DIS Társasházi IP video-kaputelefon kijelzőegység
42.003 Ft
(33.073 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACW2/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; kétmodulos verzió; ro
45.781 Ft
(36.048 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD11PURZ WD Purple; 1 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
48.873 Ft
(38.483 Ft + ÁFA)