Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 108 ° |
| Függőleges látószög | 59 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kétirányú hang | Nem |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (4mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
89.485 Ft
(70.461 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU-B (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon; fekete
89.485 Ft
(70.461 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-LI2U-B (2.8mm) 8 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített
89.485 Ft
(70.461 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T87G2H-LISU/SL(2.8mm)(eF) IP Csőkamera, 8MP, Fix objektív, 60m IR és fehér LED megv
167.592 Ft
(131.962 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-I2/16P/S (E) 16 csatornás AcuSense PoE NVR; 160/256 Mbps be-/kimeneti sávszéles
383.738 Ft
(302.156 Ft + ÁFA)