Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 104° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Megvilágítás | IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2322WD-I (4mm) 2 MP WDR fix EXIR IP turret kamera
41.779 Ft
(32.897 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1323G0E-I(2.8mm)(C) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, IR 30m
40.065 Ft
(31.547 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1327G2H-LIU (2.8mm) 2 MP fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mik
43.398 Ft
(34.172 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1343G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
48.517 Ft
(38.202 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PKF1-WE Távirányító AXPro központokhoz; 4 gombos; 868 MHz; 1x CR2032
14.260 Ft
(11.228 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST4000VX016 SkyHawk; 4 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
71.817 Ft
(56.549 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-Kit-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont szett; 868 MHz; GPRS/WiFi/LA
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0105P-E/M (B) 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
14.347 Ft
(11.297 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PS1-E-WE/Red Vezeték nélküli kültéri sziréna AXPro központokhoz; 110 dB; IP65; 868 MHz;
46.321 Ft
(36.473 Ft + ÁFA)