Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | AxPro |
| Kommunikáció | vezeték nélküli |
| Bemenetek maximális száma | 64 |
| Bemenetek száma | |
| Particiók száma | 16 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 64 |
| Kimenetek száma | |
| Felhasználók száma | 30 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | GPRS/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| Készülékház | beltéri |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | beépített akkumulátor |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1323G2-IUF(2.8mm) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikro
41.128 Ft
(32.384 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PKF1-WE Távirányító AXPro központokhoz; 4 gombos; 868 MHz; 1x CR2032
14.260 Ft
(11.228 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1343G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
48.517 Ft
(38.202 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PS1-E-WE/Red Vezeték nélküli kültéri sziréna AXPro központokhoz; 110 dB; IP65; 868 MHz;
46.321 Ft
(36.473 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST4000VX016 SkyHawk; 4 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
71.817 Ft
(56.549 Ft + ÁFA)