Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)/BLACK |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2583G2-IS(2.8mm)(BLACK) IP, Mini dómkamera, 8 MP, Fix objektív, EXIR 30m, Fekete, IR
116.323 Ft
(91.593 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3146G3-LISUY (2.8mm)(eF) 4 MP WDR fix EXIR IP mini dómkamera; IR/láthatófény; hang I
117.241 Ft
(92.316 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3563G2-IS (2.8mm)(B) 6 MP WDR fix EXIR IP mini dómkamera; mikrofon; hang I/O; riaszt
117.602 Ft
(92.600 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2163G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
81.173 Ft
(63.916 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1123G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2183G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
91.717 Ft
(72.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CV2141G2-IDW(2.8mm)(W) IP, Dómkamera, 4MP, Fix objektív, IR 30m, SD fogl., Kétirányú a
60.240 Ft
(47.433 Ft + ÁFA)