Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(eF)/BLACK |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 30m |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| SD kártya | Van |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2167G2H-LISU (2.8mm)(eF) 6 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O
109.422 Ft -tól
(86.159 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2167G2H-LISU (4mm)(eF) 6 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O;
109.422 Ft
(86.159 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2167G2H-LISU-B(2.8mm)(eF 6 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O
109.422 Ft
(86.159 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2163G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
81.173 Ft
(63.916 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1123G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2183G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
91.717 Ft
(72.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CV2141G2-IDW(2.8mm)(W) IP, Dómkamera, 4MP, Fix objektív, IR 30m, SD fogl., Kétirányú a
60.240 Ft
(47.433 Ft + ÁFA)