Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 30 ° - 96 ° |
| Függőleges látószög | 17 ° - 51 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZ (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera
85.015 Ft
(66.941 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2E43G2-U (2.8mm) 4 MP AcuSense WDR fix IP mini dómkamera; mikrofon; mennyezetbe süll
84.987 Ft
(66.919 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2E43G2-U (4mm) 4 MP AcuSense WDR fix IP mini dómkamera; mikrofon; mennyezetbe süllye
84.987 Ft
(66.919 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2163G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
81.173 Ft
(63.916 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1147G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1123G2-LIU (2.8mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2183G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
91.717 Ft
(72.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CV2141G2-IDW(2.8mm)(W) IP, Dómkamera, 4MP, Fix objektív, IR 30m, SD fogl., Kétirányú a
60.240 Ft
(47.433 Ft + ÁFA)