Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 50 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | Valós WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Vízszintes látószög | 47 ° - 110 ° |
| Függőleges látószög | 27 ° - 59 ° |
| Kétirányú hang | Nem |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| RS-485 | Nem |
| Wiegand csatlakozó | Nem |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Nem |
| Auto Tracking | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 51.4 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +65°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 50m |
| Analitika | Acusense |
| SD kártya | Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-TCG406-E(12V/Poe)(2812) IP 4mp ANPR parkoló be/kiléptetős kamera
392.919 Ft
(309.385 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2XE6646G0-LIZS(ADC)(2.8-12)5m IP, Csőkamera, 4MP, Mot.obj., AcuSense, IR-Fehér LED 30m,
391.124 Ft
(307.972 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(8-32mm)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
406.869 Ft
(320.369 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
97.613 Ft
(76.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS (2.8-12mm) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
252.661 Ft
(198.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)