Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0028 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 42 ° - 112 ° |
| Függőleges látószög | 24 ° - 58 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS-B (2.8-12) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
231.610 Ft
(182.370 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2647G3-LIZS2UY/SL(2.8-12mm)DBLK IP,Csőkamera, 4MP, Mot. obj.,IR-Fehér LED 60m, SD fo
210.442 Ft
(165.702 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2667G2HT-LIZS(2.8-12mm)(eF) IP Csőkamera, 6MP, Motoros objektív, 60m IR és fehér LED
233.661 Ft
(183.985 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7732NI-M4 32 csatornás NVR; 320/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
538.197 Ft
(423.777 Ft + ÁFA)