Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 84° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Fókusztávolság | 4mm |
| IR megvilágítás | 40m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7616NI-Q2/16P (D) 16 csatornás PoE NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
200.392 Ft
(157.789 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2747G2HT-LIZS(2.8-12mm)(eF) IP Dómkamera, 4MP, Motoros obj., 40m IR és fehér LED, SD
206.866 Ft
(162.887 Ft + ÁFA)