Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 60m |
| Vízszintes látószög | 87° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 87 ° |
| Függőleges látószög | 46 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 9 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 60m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T45G0P-I (1.68mm) 4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 20 m IR-távolsággal; 180° látószög
111.995 Ft
(88.185 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3046G2-IS (4mm)(H)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O riasztás I/
111.638 Ft
(87.904 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3046G2-IS (2.8mm)(H)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O riasztás
111.638 Ft
(87.904 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
97.613 Ft
(76.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS (2.8-12mm) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
252.661 Ft
(198.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)