Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(eF)/BLACK |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| IR megvilágítás | 40m |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T66G2H-2I (2.8mm)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
116.178 Ft -tól
(91.479 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T66G2H-2I-B (2.8mm)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
116.178 Ft
(91.479 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2-2I(2.8mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, EXIR 60m, 2 IR LED
116.235 Ft
(91.524 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G2H-LIU (2.8mm) 4 MP fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
68.354 Ft
(53.822 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
97.613 Ft
(76.861 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2687G2HT-LIZS (2.8-12mm) 8 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
252.661 Ft
(198.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)