Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | P-írisz |
| Vízszintes látószög | 42 ° - 106 ° |
| Függőleges látószög | 24 ° - 55 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
| RS-485 | Igen |
| Wiegand csatlakozó | Nem |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Auto Tracking | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 22.6 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 60m |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2XE6646G0-LIZS(ADC)(2.8-12)5m IP, Csőkamera, 4MP, Mot.obj., AcuSense, IR-Fehér LED 30m,
391.124 Ft
(307.972 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A45G2-IZHSY(4.7-118mm) 4 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter motoros zoom csőkamera;
376.155 Ft
(296.185 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-TCG406-E(12V/Poe)(2812) IP 4mp ANPR parkoló be/kiléptetős kamera
392.919 Ft
(309.385 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1518P-SI 18 portos Gbit PoE switch ; 16 PoE + 2 SFP uplink port; smart menedzselhető
141.050 Ft
(111.063 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1228T-3/QA (B) IP hő- kamera; -20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
437.384 Ft
(344.397 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)