Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (B) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 256x192 |
| Hőkamera fókusztávolság | 3.6 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 50 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 38 ° |
| Hőérzékenység | 40 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +550°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.0089 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 15 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4.3 mm |
| Vízszintes látószög | 84 ° |
| Függőleges látószög | 43 ° |
| Villogó fény | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Hálózati csatlakozó helye | kábelkorbácson |
| Tápellátás | 12VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Felhasználás | Hőkamera |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION HM-TD1018-1/QR Jelenlétérzékelő hőkamera; ; 90°x65,2°
431.086 Ft
(339.438 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2628T-7/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
449.464 Ft
(353.909 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-1250ZJ Esővédő kültéri dómkamerához
3.598 Ft
(2.833 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1512HP-SI-8P2T2F 12 portos Gbit PoE switch ;4 PoE+4 HiPoE+2 SFP uplink port+2 RJ45 Up
79.131 Ft
(62.308 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)