Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 1.3 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 90 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 66 ° |
| Hőérzékenység | 50 mK |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | beltéri IP40 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6 W |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2628T-7/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
449.464 Ft
(353.909 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD1228T-3/G1/T3A IP hő- kamera; -20°C-650°C
450.501 Ft
(354.725 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)