Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Változat | (B) |
| variant | (B)(O-STD) |
| Lakások száma | egylakásos |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2 MP |
| Vízszintes látószög | 95 ° |
| Függőleges látószög | 54 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasó nélkül |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Megvilágítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 3 m |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Nyitógomb bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 1 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK09 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +50°C |
| Anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1043G2-IUF(2.8mm) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikrofon
57.338 Ft
(45.148 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G0-L(4mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, 50m fehér fény, Fehér LED
75.594 Ft
(59.523 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(2.8-12)C 4 MP DeepinView rendszámolvasó EXIR IP DarkFighter motoros
370.855 Ft
(292.012 Ft + ÁFA)