Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 60 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
D-LINK DES-1008PA 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports
21.055 Ft
(16.579 Ft + ÁFA)
UBIQUITI USW-FLEX-UTILITY , Flex Switch kültéri IP67-es ház + Ethernet patch kábel és 60W PoE adapte
20.425 Ft
(16.083 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)