Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 6 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Teljesítmény | 60 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E0505P-E 5 portos Gbit PoE switch ; 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
19.638 Ft
(15.463 Ft + ÁFA)
UBIQUITI USW-FLEX-UTILITY , Flex Switch kültéri IP67-es ház + Ethernet patch kábel és 60W PoE adapte
20.425 Ft
(16.083 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1105P-EI Switch, POE EI sorozat, Smart 100Mbit PoE switch, 60W, 4+1 port
17.165 Ft -tól
(13.516 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2-I (2.8mm) (C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP turret kamera; 30 m IR-távolságga
87.282 Ft
(68.726 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2087G2H-LIU (2.8mm)(eF) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített
115.567 Ft -tól
(90.998 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/M (D) 4 csatornás NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burkolat
40.312 Ft
(31.742 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7604NXI-K1/4P 4 csatornás AcuSense PoE NVR; 40/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség;
116.916 Ft -tól
(92.060 Ft + ÁFA)
NESTRON NRPD-SH-109 19" elosztósáv kapcsolóval; 9 Shuko csatlakozó
7.244 Ft
(5.704 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)