Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0008lux |
| Fókusztávolság | 2.8mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 108° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(eF) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 108 ° |
| Függőleges látószög | 57 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 8 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2387G2H-LIU (4mm)(eF) 8 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépíte
125.633 Ft
(98.924 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2387G2H-LIU-B(2.8mm)(eF) 8 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beép
125.633 Ft
(98.924 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2367G2H-LISU/SL(2.8)(eF) 6 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; fény
136.276 Ft
(107.304 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2087G2H-LIU (2.8mm)(eF) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített
115.567 Ft -tól
(90.998 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7604NXI-K1/4P 4 csatornás AcuSense PoE NVR; 40/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség;
116.916 Ft -tól
(92.060 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0106HP-E 6 portos PoE switch + 2 uplink port; nem menedzselhető
19.759 Ft
(15.558 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST4000VX016 SkyHawk; 4 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
71.817 Ft
(56.549 Ft + ÁFA)