Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 180° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm)(C) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 12.5 fps |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | színes |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 180 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Panorámakamera | 180° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T87G2P-LSU/SL-B(4mm)(C) 8 MP fix ColorVu AcuSense IP panoráma csőkamera; láthatófén
162.392 Ft
(127.868 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3T86G3-LISUY/SL(2.8mm)(eF) IP, Csőkamera, 8MP, Fix obj., IR-Fehér LED 60m, Kétirányú
271.395 Ft
(213.697 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3T46G2-4ISY(2.8mm)(H)(eF 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás
163.227 Ft
(128.525 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2DE2A404IW-DE3(C0)(S6)C 4 MP IR IP mini PTZ dómkamera; 4x zoom; 12 VDC/PoE
116.502 Ft
(91.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T83G2-2I (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
122.711 Ft
(96.623 Ft + ÁFA)