Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 60m |
| Zoom | 4x |
| Vízszintes látószög | 30° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| variant | (2.8-12mm)(C) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.003 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 30 ° - 108 ° |
| Függőleges látószög | 17 ° - 56 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 15 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 60m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2666G2-IZSU/SL(2.8-12)(C 6 MP AcuSense WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera; mikrofon;
190.776 Ft
(150.218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2647G2HT-LIZS-B(2.8-12) 4 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
191.306 Ft
(150.635 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2647G2HT-LIZS (2.8-12mm) 4 MP ColorVu WDR motoros IP csőkamera; IR/láthatófény; hang
208.695 Ft
(164.327 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-IS2U/SL(2.8)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon; fény-/ha
107.946 Ft -tól
(84.997 Ft + ÁFA)
NESTRON NDS-1280ZJ-S(B) Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
6.109 Ft -tól
(4.810 Ft + ÁFA)