Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 6 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 60m |
| Vízszintes látószög | 107° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 6 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 107 ° |
| Függőleges látószög | 57 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 9 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 60m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T63G2-2LI (2.8mm) 6 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera; IR/láthatófény
99.554 Ft
(78.389 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T63G2-2I (4mm) 6 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
99.554 Ft
(78.389 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T26G2-4I (4mm)(D) 2 MP WDR fix EXIR AcuSense IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
100.057 Ft
(78.785 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T43G2-4I (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
100.715 Ft
(79.303 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (4mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K2/16P (D) 16 csatornás AcuSense PoE NVR; 160/160 Mbps be-/kimeneti sávszélessé
273.856 Ft
(215.635 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2763G2-LIZS2U (2.8-12mm) 6 MP AcuSense WDR motoros IP dómkamera; IR/láthatófény; han
152.434 Ft
(120.027 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400IWG/W(W)(2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR; beépített mikrofon/hangszóró; Wi
60.725 Ft
(47.815 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2683G2-IZS (2.8-12mm) 8 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/
172.251 Ft
(135.631 Ft + ÁFA)