Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 6 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.4" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 35 ° - 102 ° |
| Függőleges látószög | 20 ° - 53 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Nem |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2726G2-IZS (2.8-12mm)(D) 2 MP AcuSense WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O;
152.838 Ft
(120.345 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3566G2-IS (4mm)(H)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; mikrofon; hang
150.327 Ft
(118.368 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3566G2-IS (2.8mm)(H)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; mikrofon; han
150.327 Ft
(118.368 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft -tól
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T63G2-2I (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
99.554 Ft
(78.389 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T43G2-4I (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
100.715 Ft
(79.303 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2143G2-IU (4mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
71.835 Ft
(56.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K2/16P (D) 16 csatornás AcuSense PoE NVR; 160/160 Mbps be-/kimeneti sávszélessé
273.856 Ft
(215.635 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2683G2-IZS (2.8-12mm) 8 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/
172.251 Ft
(135.631 Ft + ÁFA)