Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0001 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 111 ° |
| Függőleges látószög | 58 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 60m |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
137.418 Ft
(108.203 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T66G2-2I (6mm)(C) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
137.536 Ft
(108.296 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T66G2P-ISU/SL(2.8mm)(C) 6 MP AcuSense fix IP panoráma csőkamera; mikrofon; fény-/ha
137.536 Ft
(108.296 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2146G2H-ISU (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás
83.990 Ft -tól
(66.134 Ft + ÁFA)