Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(eF) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 100 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 8.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 30m |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| SD kártya | Van |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2146G2H-ISU (4mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
83.990 Ft -tól
(66.134 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2146G2H-ISU-B(2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás
83.990 Ft
(66.134 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2543G2-LIS2U-B (2.8mm) 4 MP AcuSense WDR fix IP mini dómkamera; IR/láthatófény; hang
83.513 Ft
(65.758 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2T47G3-LIS2UY/SL (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
137.418 Ft -tól
(108.203 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)