Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 12 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 4 |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | HiPoE+ (max. 90W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 130 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
D-LINK DGS-1210-20/ME 20-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP slots - 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Nego
79.172 Ft
(62.340 Ft + ÁFA)
D-LINK DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT ports & 1 x 100/1000BaseSFP po
79.491 Ft
(62.591 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-208-M-SC Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT ports, 1 multi mode 100Ba
78.489 Ft
(61.802 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-1250ZJ Esővédő kültéri dómkamerához
3.598 Ft
(2.833 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1228T-3/QA (B) IP hő- kamera; -20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
437.384 Ft
(344.397 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7632NXI-K2 (D) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
198.918 Ft
(156.628 Ft + ÁFA)