Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (V2) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 45 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1143G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
47.852 Ft
(37.679 Ft + ÁFA)
KINGSTON SDCS3/128GB 128GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U1; V10; adapterrel
14.254 Ft
(11.224 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T47G0-L(4mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, 50m fehér fény, Fehér LED
75.594 Ft
(59.523 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1318P-EI/M 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 kombinált uplink port + 1 uplink port; m
72.555 Ft
(57.130 Ft + ÁFA)