Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 18 |
| PoE portok | 16 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | 1 |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 130 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
D-LINK DGS-1210-08P 8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports
71.831 Ft
(56.560 Ft + ÁFA)
UBIQUITI ES-8-150W EdgeSwitch 8-Port Managed PoE+ Gigabit Switch with SFP
73.382 Ft
(57.781 Ft + ÁFA)
D-LINK DIS-100G-5W 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10/100/1000BaseT ports - Industrial Gigabit Unma
71.543 Ft
(56.333 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1T47G0-L(4mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, 50m fehér fény, Fehér LED
75.594 Ft
(59.523 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD8003-IME1/Surface (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; moduláris; fe
90.314 Ft
(71.113 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K2 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
135.475 Ft
(106.673 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (6mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1643G2-IZ (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera
85.015 Ft
(66.941 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
47.852 Ft
(37.679 Ft + ÁFA)