Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| Termékcsalád | Perfecta |
| Kommunikáció | hibrid |
| Bemenetek maximális száma | 64 |
| Bemenetek száma | 8 |
| Particiók száma | 4 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 64 |
| Kimenetek száma | 4 |
| Felhasználók száma | 64 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | 433 MHz/868 MHz rádió |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 4 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | 4 |
| Alaplapi kommunikátorok | 4G/3G/2G/433 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Készülékház | nincs |
| Eseménymemória mérete | 3584 |
| Alapértelmezett ellenállásérték | 2 |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | SATEL 1 BUS |
| Tápfeszültség | 18 VAC (+/- 10%) |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Áramfelvétel | 240 mA |
| NYÁK mérete | 160 x 68 mm |
| Doboz mérete | A termékhez külön kell megvásárolni a dobozt |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | doboz nem tartozék |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
SATEL INTEGRA 64 16-64 zónás riasztóközpont-alaplap; 32 partíció; 16-64 kimenet; telefonkommunikátor
74.559 Ft
(58.708 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)
DSC NEO PACK-NEO-2032-LC100-L HS2032 32 zónás riasztóközpont HS2LEDE1 16 LED-es kezelővel, 6 db LC10
72.325 Ft
(56.949 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PA502-64 64 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.147 Ft
(74.919 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)