Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | AxPro |
| Kommunikáció | hibrid |
| Bemenetek maximális száma | 96 |
| Bemenetek száma | 16 |
| Particiók száma | 32 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 96 |
| Kimenetek száma | 2 |
| Felhasználók száma | 48 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | LTE/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| Készülékház | beltéri |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 12 V 7 Ah |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
DSC NEO PACK-NEO-2032-WNET HS2032PCBE, HS2LCDRF8EE1, TL280
165.597 Ft
(130.391 Ft + ÁFA)
SATEL BE WAVE Smart Hub kit 128 zónás BE WAVE vezeték nélküli riasztóközpont + APT-210 + APD-200 + A
161.558 Ft
(127.211 Ft + ÁFA)
DSC NEO PACK-NEO-2032-WMINI HS2032PCBE, HS2LCDRF8EE1, PG8914, PG8303
161.136 Ft
(126.879 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)
NESTRON NDS-1280ZJ-S(B) Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
6.109 Ft -tól
(4.810 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7604NXI-K1 (D) 4 csatornás AcuSense NVR; 40/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.003 Ft
(68.506 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (B) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
22.211 Ft
(17.489 Ft + ÁFA)
EGYÉB GYÁRTÓ FTB-KMT01 Műanyag figyelmeztető tábla: "Kamerával megfigyelt terület"; 210x300x1 mm
1.490 Ft
(1.173 Ft + ÁFA)