Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
Hikvision AX Pro Központi Egység - DS-PWA96-M-WE/Black
| Garancia | 3 |
| Termékcsalád | AxPro |
| Kommunikáció | vezeték nélküli |
| Bemenetek maximális száma | 96 |
| Bemenetek száma | |
| Particiók száma | 32 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 96 |
| Kimenetek száma | |
| Felhasználók száma | 48 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | LTE/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| Készülékház | beltéri |
| RFID kommunikáció | Mifare (13 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | beépített akkumulátor |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
SATEL INTEGRA 64 Plus_HU 16-64 zónás riasztóközpont-alaplap; 32 partíció; 16-64 kimenet; telefonkomm
92.185 Ft
(72.587 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PA502-96 96 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.100 Ft
(74.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA96-M-WE 96 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 3G/4G/WiFi/LAN
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PA502-64 64 zónás AX Hybrid Pro G2 vezetékes riasztóközpont
95.147 Ft
(74.919 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)