Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | Villogó |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD3387G2P-LSU/SL (4mm)(C) 8 MP fix ColorVu AcuSense IP turret kamera; láthatófény; fén
258.742 Ft
(203.734 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2H46G2H-IZS2UY/SL(2.8-12)eFOSTDBLK IP, Turret kamera, 4MP, Mot. obj. IR 40m, SD fogl
226.823 Ft
(178.601 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2H46G2H-IZS2UY/SL-B (2.8 4 MP WDR motoros EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon;
235.802 Ft
(185.671 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIUF (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépítet
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2343G2-IU-B (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon; fekete
76.505 Ft
(60.240 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2H-IS2U/SL-B(2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP turret kamera; beépített mikr
89.450 Ft
(70.433 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
45.575 Ft -tól
(35.886 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1323G2-IUF(2.8mm) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikro
41.128 Ft
(32.384 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2-I (2.8mm) (C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP turret kamera; 30 m IR-távolságga
87.282 Ft
(68.726 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2P-ISU/SL(2.8mm)(C) 4 MP fix AcuSense IP panoráma turret kamera; beépített mikr
130.987 Ft
(103.139 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2343G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
76.505 Ft -tól
(60.240 Ft + ÁFA)